Pokladnička Money Maze. Labyrint na peníze

Nový produkt

129Kč s DPH

Pokladnička Money Maze. Labyrint na peníze

Pokladnička jako žádná jiná! Labyrint na peníze má tvar průhledné krychle (velikost stran 6.8 cm) a vaše peníze nebo tajnosti v ní budete mít zaručeně pod kontrolou.Chcete-li dostat vaše peníze ven, musíte nejprve vyřešit hlavolam. Hlavolam spočívá v tom, že musíte dostat pomocí vytáčení kostky kuličku na správné místo

Více informací

22 ks

Share :

Množstevní slevy

Počet Sleva Ušetříte
12 5% Až do 77Kč
24 7% Až do 217Kč
48 9% Až do 557Kč
Šířka [cm] 6.80
Délka [cm] 6.80
Výška [cm] 6.80
Hmotnost [kg] 0.065
Material plast

Pokladnička

Money Maze

Labyrint na peníze

skarbonka_labirynt_mini_MoneyMaze_03.jpg

Pokladnička jako žádná jiná! Labyrint na peníze má tvar průhledné krychle (velikost stran 6,8 cm) a vaše peníze nebo tajnosti v ní budete mít zaručeně pod kontrolou.



Chcete-li dostat vaše peníze ven, musíte nejprve vyřešit hlavolam. Hlavolam spočívá v tom, že musíte dostat pomocí vytáčení kostky kuličku na správné místo.

Uvnitř kostky je pro ní přichystáno rozsáhlé 3D bludiště plné nástrah a překážek. Dokud kulička není na svém místě, pokladnička nejde otevřít.

Labyrint na peníze může být i výborným dárkem s překvapením, když do kasičky vložíte např. lístky na koncert nebo klidně klíčky od nového auta. Dárek se tak stává velice zajímavým a jedinečným. Úžasná zábava pro celou rodinu.

skarbonka_labirynt_mini_MoneyMaze_01.jpg

skarbonka_labirynt_mini_MoneyMaze_02.jpg

Rozměry : 6.8 x 6.8 x 6.8 [cm]

Rozměry balení: 7 x 7 x 7 [cm]

Hmotnost: ~ 0.065 [kg]

30 dalších produktů ve stejné kategorii: