Solární vesmírný robot. Stavebnice 4v1 Dinosaurus

Nový produkt

195Kč s DPH

Solární vesmírný robot. Stavebnice 4v1. Úžasná hračka, které je transformovatelná do 4 různých modelů

Více informací

3 ks

Share :

Upozornění: poslední kus skladem!

Množstevní slevy

Počet Sleva Ušetříte
12 5% Až do 117Kč
24 7% Až do 328Kč
48 9% Až do 842Kč
Šířka [cm] 20
Délka [cm] 16
Výška [cm] 6
Hmotnost [kg] 0.25
napájení solar
Material plast

Solární vesmírný

Robot

4 v 1

Úžasná hračka, které je transformovatelná do 4 různých modelů!

Hračky na solární energii?

Před pár desítkami let by nám to připadalo jen jako představy školáků o vzdálené budoucnosti, dnes je taková věc realitou!

Hračka pro malé i velké, copak vás nezláká zkusit sestavit jeden z možných modelů a vyzkoušet, jak bude na sluneční energii fungovat? A co když nebude zrovna svítit Slunce, řeknou hned ti největší škarohlídi? Ale ani v tom případě nevzniká neřešitelný problém, mikrobaterie lze dobít i pod umělým halogenovým světlem nebo prostě použijete nabíječku na baterie…sluneční svit využijete dostatečně, až se počasí umoudří, žádný strach.

Sestavit můžete modely snadno, hlavně ale bez použití jakéhokoli lepidla nebo jiných pevných fixačních prvků, takže nic nebrání v jejich následném rozebrání a transformaci do něčeho jiného. Sedm možností máte před sebou. Jaké to jsou? Můžete sestavit komplexní vesmírnou stanici, raketoplán, mechanického robota, planetární vozítko „Rover“, průzkumný modul, vesmírného psa a pochopitelně také odvážného astronauta. Modely nebudou jen tak stát a nechávat se obdivovat, každý z nich dokáže něco dělat, mechanický pohyb je vždy ojedinělý a zajímavý. Neazapomeňte si prohlédnout i krátké video, hned pochopíte, oč tady kráčí. Tohle že byste svým dětem nekoupili? Jen se nedělejte, určitě vás za to také nechají sestavit vlastní model. Vhodné od 10 let.

Rozměry balení: 24cm x 18cm x 7cm


~0,25kg

28 dalších produktů ve stejné kategorii: