Traktor.Dřevěná Stavebnice UGEARS mechanické puzzle 3D

Nový produkt

744Kč s DPH

845Kč s DPH

Dřevěná Stavebnice UGEARS mechanické puzzle 3D. Traktor

Více informací

2 ks

Share :

Upozornění: poslední kus skladem!

Množstevní slevy

Počet Sleva Ušetříte
12 5% Až do 507Kč
24 7% Až do 1 420Kč
48 9% Až do 3 650Kč
Šířka [cm] 18.7
Délka [cm] 20.1
Výška [cm] 9
Hmotnost [kg] 0.50
Material dřevo
Počet dílů 97

ugears 3d

Dřevěná Stavebnice

UGEARS

mechanické puzzle 3D

TRAKTOR

97 dílů

Konstrukční stavebnice obsahující 97 dílů

Hezká stavebnice 3D traktoru, který díky gumičkovému pohonu a mechanickému převodu sám jezdí. Traktor od UGEARS je hřmící pozdrav z minulého století! To je ten důvod proč zde není vidět nic elektronického. Místo toho v této stavebnici najdete gumičkový motor a malé řadicí páky do tří režimů. V režimu "park" je připraven k jízdě a stojí. V režimu "jeď" to rachotí a pomalu jede dopředu. A v režimu "sport“ jede dopředu v plné rychlosti! Traktor funguje na principu „gumičkového motoru“. Za traktor lze zaháknout vlečku, která se kupuje zvlášť - zakoupite zde >>>

Velmi kvalitní konstrukční stavebnice určené pro děti od 14 let.
Vaše dítě se bude cítit jako skutečný konstruktér.

Mechanický model je krásný dárek pro vaše děti nebo jako suvenýr pro vaše přátelé.

Stane se jistě také pěknou dekorací interiéru.

Celý model lze sestavit bez pomocí lepidla. Materiál je kvalitní dřevěná překližka - řezána přesným laserem. Při sestavování poznáte kouzlo funkční mechaniky a zažijete vzrušení, když se model, který pomocí vlastních rukou složíte, sám rozpohybuje.

Vhodné pro děti od 14 let. Jistě zaujme, a je vhodným dárkem, i pro dospěláky.

O značce UGEARS

Společnost Ukrainian Gears LLC. byla založena v roce 2014 na Ukrajině. Firma má vlastní výrobu na předměstí Kyjeva. Firma je zaměřena na výrobu dřevěných 3D mechanických modelů, které svou jedinečností nemají ve světě konkurenci. Všechny modely si sama vymýšlí, projektuje a následně i vyrábí. Všechny stavebnicové modely firmy UGEARS lze sestavit bez pomocí lepidla a jsou plně funkční převážně díky mechanismu ozubených kol a gumičkovému pohonu. Při sestavování poznáte kouzlo funkční mechaniky a zažijete vzrušení, když se model, který pomocí vlastních rukou složíte, sám rozpohybuje. Firma při tvoření nového modelu myslí také na to, že model nebude jen pro zábavu, ale že také poslouží jako pěkná výzdoba interiérů. Posláním firmy je dát nezapomenutelný zážitek, kdy budete pracovat společně na věci, která je oblíbená u všech věkových kategorií. Spojuje tak srdce otců a děti.

rozměry složeného modelu: 20 x 13.7 x 9 [cm]
obsahuje podrobný obrázkový návod na sestavení

dílů:
97

Rozměry balení
37 x 17 x 30 [cm]

hmotnost:
0.50 [kg]

30 dalších produktů ve stejné kategorii: