Solární vesmírný robot. Stavebnice 7v1

Nový produkt

235Kč s DPH

Solární vesmírný robot. Stavebnice 7v1

Více informací

12 ks

Share :

Množstevní slevy

Počet Sleva Ušetříte
12 5% Až do 141Kč
24 7% Až do 395Kč
48 9% Až do 1 015Kč
Šířka [cm] 20
Délka [cm] 16
Výška [cm] 6
Hmotnost [kg] 0.40
napájení solar + 2 x 1.5V [AA]
Material plast

Solární vesmírný

Robot

7 v 1

SPACE FLEET

Úžasná hračka, které je transformovatelná do 7 různých modelů!

Hračky na solární energii?

Před pár desítkami let by nám to připadalo jen jako představy školáků o vzdálené budoucnosti, dnes je taková věc realitou!

Hračka pro malé i velké, copak vás nezláká zkusit sestavit jeden z možných modelů a vyzkoušet, jak bude na sluneční energii fungovat? A co když nebude zrovna svítit Slunce, řeknou hned ti největší škarohlídi? Ale ani v tom případě nevzniká neřešitelný problém, mikrobaterie lze dobít i pod umělým halogenovým světlem nebo prostě použijete nabíječku na baterie…sluneční svit využijete dostatečně, až se počasí umoudří, žádný strach.

Sestavit můžete modely snadno, hlavně ale bez použití jakéhokoli lepidla nebo jiných pevných fixačních prvků, takže nic nebrání v jejich následném rozebrání a transformaci do něčeho jiného. Sedm možností máte před sebou. Jaké to jsou? Můžete sestavit komplexní vesmírnou stanici, raketoplán, mechanického robota, planetární vozítko „Rover“, průzkumný modul, vesmírného psa a pochopitelně také odvážného astronauta. Modely nebudou jen tak stát a nechávat se obdivovat, každý z nich dokáže něco dělat, mechanický pohyb je vždy ojedinělý a zajímavý. Neazapomeňte si prohlédnout i krátké video, hned pochopíte, oč tady kráčí. Tohle že byste svým dětem nekoupili? Jen se nedělejte, určitě vás za to také nechají sestavit vlastní model. Vhodné od 10 let.

Sada obsahuje:


-
díly na kompletaci všech sedmi modelů
- solární i bateriovou nabíječku

Rozměry balení: 24cm x 18cm x 7cm


~0,50kg

30 dalších produktů ve stejné kategorii: